He is ... Different! (SasuSaku)

25. září 2014 v 22:02 | Adís
(ATUALIZOVÁNO A UPRAVENO 18.6.2015 - POŘÁD JE TO ALE DĚJOVĚ KRAVINA XD )

Pár: SasuSaku
Název; he is ... Diferrent! (Je jiný!)
Ahoj! Doufám, že se Vám bude líbit! ;) pekné čteni! ;)


Růžovovlasá dívka se procházela svou rodnou vesnicí skryté v listí... Ano, byla to Konoha. A dívka? Od té doby, co její láska odešla není tak veselá. Je jiná. Získala sílu a silnější povahu. Už si toho Uchihu ani nepamatuje a ani ho nechce řešit, protože se změnil a je čím dál více posedlý pomstou.
"Sakura-chan!" volá na dívku její kamarád a člen týmu 7. Sakura se otočila a podivila se, co Naruto potřebuje.
"Tsunade-bachan nás volá. Máme jít za ní." řekl a přerývaně oddychoval.
Misi jsme dlouho neměli, řekla si Sakura v duchu.
"Tak pojďme!" vyjekla, vzala bloňďačka za ruku a táhla ho směrem ke kagekanceláři. Za pět minut tam byli, zaklepali a na pozvání vešli.
,,Ták.." začala Tsunade. ,,jak už víte, budete mít misi. V Travnaté vesnici mizí lidi...nikdo neví jak a proč. Máte za úkol najít pachatele a zničit ho..." vysvětlila Tsunade a Shizune jen na ni koukala s přikyvováním.
,, A jak ho poznáme?" zeptal se Naruto. ,,Budete špehovat..." řekla. Sakura pochopila a šla ke dveřím. ,, Sakuro, ty tu počkej. Naruto můžeš jít, řeknu to i Kakashimu..." řekla Hokage. Přikývl a odešel.
,,Sakuro..."

U brány Konohy

,,Kde ten sensei zase je? Zase pomáhá staré babičce?!" docházeli Narutovy nervy. Najednou se objevil dým, pod ním se skrýval Kakashi.
,, Ooh.. Lidi omlouvám se, ale.."
,, Sensei..!" řekli Naruto se Sakurou navzájem. Kakashi se chytl za hlavu a usmál se. ,,No tak jo no... To tu budeme čekat? Jdeme..!" řekl muž s maskou jakoby nic.
Tým se rozběhl na sever a utíkal lesem. Skákali z větve na větev.
,, Kakashi-sensei? Co je to za chlapíka?" optal se Naruto. Mlčel. ,,Sensei?" ,,Tys něco říkal?" optal se Kakashi na Naruta s jeho úsměvem, a Naruto obličej plný vystupujících žil u spánků. ,,S-Sensei-i....." křivil Naruto mezi zuby.
,,Naruto se ptal, co je to za vraha...Mně by to taky zajímalo.." přidala se Sakura, protože jak ví, Naruto je hyperaktivní a dokáže rozsáhnout velkou pozornost i na cizí ninjy a to nechcou.
,,Áha..." zasmál se. ,,No..prý je to muž, který zabíjí jen ženy. Vždy večer se jedna ztratí a nenajde. Dál mi Lady Tsunade nic neřekla. Jenom, že máme pachatele odstranit.." řekl.
Sakura přikývla a Naruto nechápal. Co by jsme taky mohli čekat, že?

O půl hodiny později..

,,Tak děcka jsme tu!" řekl sensei. Zastavili a podívali se okolo.
,,Mám plán..pojďte sem." přistoupil Kakashi do kruhu a začal vysvětlovat.
,, Rozdělíme se. Pokud pachatele uvidíte, dáte signál. Jakykoliv. Schovat. Naruto, halvně ty,ne aby sis prohlížel nějaké květinky.." Naruto polkl a poškrabal se na hlavě.
,,Tak teď!" a byli fuč, jen oblak dýmu po nich zbyl, který se po větru ztrácel. Naruto se schoval do keře. Připravil si u sebe kunai a povídal si s Kyuubim. Kakashi si lehl za polokeř a udělal si dírku do listů, aby něco viděl. Díval se, měl oči na stopkách. A Sakura? Ta si šla za velký dub. Schovala se za něj, byla unavená, ikdyž nebývá. Furt jí lítalo hlavou co ji Tsunade řekla.
,,Sakuro... je možné, že potkáte Sasukeho. Dávejte si bacha.."
Toho zrádce? Pche...ten mi je srdečně jedno. Ale uvnitř přesto cítila neco jiného. Večer Hlídka neustále pokračovala. Nikdo. Ticho. Naruto čichal. Kakashi sledoval občas sharinganem. Sakura ležela, skoro v polospánku.
Probuď se ty krávo pitomá!!
Nadávalo její vnitřní ,,já". Neusínej! Máš misi!! A usla. Spí. Blízko ní zašusčelo listí a práskají větve. Tvrdě spí. Přibližuje se to k ní. Ušklíbne se a vezme ji do náručí a nese pryč.
Růžovovlasá dívka se probrala. Slyšela kapky vody. Nebyla na trávě, byla na studené zemi, tudíž kamení. A má zavázané ruce. Všude vidí krev a biče. ,,Co tu dělám?!!" řve si v duchu.
,,Ahoj, krasotinko..." řekl hlas. Chtěla provaz nechat rupnout silou, ale nedařilo se jí. ,,Chichi.. Promiň, ale z tudma se nedostaneš. Provaz je chráněn mou čakrou a ta tvoje je zablokovaná. Samozřejmě. " řekl. Slyšela kroky, kroky na kameních. A další! Ještě jedna návštěva!
,,Nech ji Kotuso.." ozval se hluboký, ale mlady mužský hlas. Ten znala! Sasuke?! Neměla slov! Pootevřela usta a po chvíli ji zavřela. Na sucho polkla. Ten muž odešel a Sasuke tam nejspíš zůstal. ,,Ahoj Sakuro.." ozval se. Připadal Sakuře milí. Trochu, ale co když-?!
,,Ty si ten vrah?!" vyjekla po něm. Vykulil oči.
,, Si ale drzá..." zasmál se. ,,Ne.. nejsem, to ten co Tě unesl..." zvážněl hlas.
,,Proč?" zašeptala. Díval se na ni. Mlčel.
,, Když budeš hodná, nezemřeš. To je tvé pravidlo." řekl se soucitem?! To ne!.... Odešel ale zastavil. Otočil se a směřoval si to k Sakuře. Svou dlaň dal na její bradu, s hlavou se přiblížil a jemně, ale vášnivě ji políbil. Pak se odtrhl a odešel. Sakura zůstala přimražená. On ji pravě políbil?! To.to...to..?!
,,Ahoj...si hodná, překvapivé.." nedořekl, protože na něj vlítla s pěstí. Uhnul ji a chytil za tu ruku. ,,Si silná, že si se dostala z těch provazů.." řekl.
,,Chcípni!" vykřikla a zabrala na síle v druhé ruce. A prásk! Zeď prolomena. Sasuke silou zaseklý v díře zdi. Vykašlal krev. Vykulil oči. Ty její smaragdové byly u něho. Nad tím se usmal, ale byly naštvané...
,,Já-"
Sakura odletěla někam na druhou stranu. Kotuso!
,,Sasuke-sama..."
Byl na něj naštvaný. A to dost! Uhodil její dívku!
,,Ty hajzle!" a tentokrát letěl Kotuso z kamenné skály. Padal dolů, spolu s kamenním, které se potáceli dolů s ním. ,,Konec...Omlouvám se Orochimaru-sama...moc složitá mise....nedokázal jsem je zabít. a to sem hledal..." a spadl. A na něj velký balvan, který ho rozpotacel na cucky.. Sasuke ztěžka oddychoval. Sharinganem hledal řůžovlásku. Našel ji opřenou o zeď s krví u břicha. Zásah do břicha! Přicupital k ní. Léčila se. ,,Ty umíš lékařské techniky?" mlčela. Chápu. ,,Vrah je zabit....M-mise dokonč-čena...." chraptila. Mise?! Aha..pochopil Sasuke.
Kluk s černočernými vlasy a oči ji dal ruku na její a dával ji čakru, aby se mohla vyléčit. Po hodině byla vyléčena, ne zcela,ale trochu ano.. S polootevřenymi oči si klekla k Sasukemu a začala ho léčit. Naklonil se a dal ji oslabený polibek s příchutí krve. ,,Miluji Tě.." Sasuke se usmál.
,,Já Tebe taky.."

The End..:D
Konec..libílo? :D Vím, kravinka..:D ale co už..:D
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Evule Ariana Jekielkova Evule Ariana Jekielkova | E-mail | 3. ledna 2015 v 18:15 | Reagovat

OK super jenom sasuke je zrádce?? Odkdy?? :D :D ale usnout u mise je smrtelný hřích :D :D ale super děj a zpracování ;) ;)

2 Adís Elliador Adís Elliador | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 12:36 | Reagovat

Cože? Šak Sasuke je zrádce už od samého začátku.. :D zradil Konohu, ne? :D a kdo usnul? :D u mise? :D aha.. sakura...:D

3 Aki Aki | Web | 16. ledna 2015 v 10:19 | Reagovat

No sakura takto zaspať nonono :-D , ale ak by nezaspala tak by ju možno Kotuso neuniesol a všetko by bolo inak. Veľmi krásni dielik.

4 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 7. března 2015 v 12:00 | Reagovat

Moc se mi to líbí! :3 máš pěknej blog, jen tak dál! x3 :-D

5 rikii rikii | Web | 8. března 2015 v 19:18 | Reagovat

Pěkný, pobavila jsem se u toho. Super výběr slov, sem tam nějaký překlep a nějaká ta gramatická chybka, ale žádná záplava že by se to nedalo číst. Konec měl docela rychlý spád ale řekla bych že to více-méně odpovídalo tempu a délce povídky. Jenom jednu věc si dovolim vyzdvihnout: "Uhodil její dívku!" mě na chvilku zmátlo, než mi došlo že šlo o překlep. :-D
Hodně štěstí s dalším psaním a někdy si přečtu i něco z tvých dalších výtvorů ;-)

6 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 8. března 2015 v 19:26 | Reagovat

[5]: děkuji, kritika se cení ! :D To byl ještě všeho začátek. Ani sem psát neuměla..xD

7 Koko~chan Koko~chan | E-mail | Web | 8. května 2015 v 20:44 | Reagovat

Krásná povídka, ten konec byl žůžo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama