Ambu 5

1. ledna 2015 v 21:30 | Adís Eliadora
Ahoj..^^ Ták, tady máte další díl!
No, a chtěla bych říct, že to bude mít přes 50+ možná i víc dílů. A plánuju s touto povídkou udělat i nějaké ddalší série..:)


Všichni se ohlédli nahoru, kde stál kapitán a výtahem sjížděl dolů k nim.
Výtah se uprostřed zastavil. Letadlo, ve kterém právě letěli, se otřáslo a nakloněně... padalo. Začal houkat alarm a pracovníci zmateně pobýhali sem a tam.
,,Pane, motor číslo 3 je mimo provoz!" vykřikla kapitánovi poručík a snažila se ten zaseknutý výtah rozjet. ,,Poručíku, o mne se nestarejte! Ale starejte se o loď!" nařídil. Lyra se na něj podívala, poté se prudce otočila a začala dávat rozkazy číslům, které měli pracovníci na sobě.
,,Hm," podíval se Aron na Speada. ,,to je teprve pár!" řekl. Loď se otřáslo ještě jednou- ale prudčeji a každý se postupně začal něčeho chytat.
,,Kapitáne?" podíval se Jack na Brana, pak i ostatní se přidali.
Bran zapřemýšlel. ,,Jack a Leono, běžte do Ska! Speade, ty běž omrknout moor! A Arone a Katarino, muniční sál. Teď!" řekl a všichni se souhlasem prchali na svá stanoviště. Royi...
Černovlasá Leona otevřela stupeň S a s Jackem vešli, podívali se na skleněnou bariéru a v ní přibývala další postava. Měla kapuci a tmavě zelené oblečení.
Karlia!
Leoně naskočila žíla u spánků a chtěla vyběhnout, jenomže ji zachytil Jack za rameno.
,,Stůj, musíme mít plán-"
,,Já už plán mám." vyhrkla a a ukázala na svo hlavu. Rozběhla se, přeskočila zábradlí a odrazila se o železnou trubk, zaťala pěst a zničila sklo. Bolest ji kolovala po celém těle, ale nenchávala to na sobě znát. Sabrina vytřeštila oči.
Leona se postavila a chladnými oči se podívala na obě osoby. Do Karliích očí nešlo vidět, jen čouhala pootevřená ústa překvapením, zavřela ji a podívala se na Sabrinu. Kývla.
Dotkla se Sabrininého ramene a začala mizet. Leona vytřštila oči a chtěla Karlii praštit, ale pozdě. Karlie se vyhla Sabrina byla pryč.
Jack chtěl něco udělat, ale co? Vtrhnout jen tak, tam nemhl. Momentka překvapení taky ne. Já už plán mám...
Pane co to děláte? Nepřítelova síla je nevýpočetná. Nedokážu to ani určit. zareagoval Asil.
,,Nic nedělej, popřípadě tě zavolám.. Nabij mi 610." řekl Jack. Asil cosi zamumlal a zbraň s modrou barvou u Jackového pasu cvakla.
Pan ji vytáhl a mířil na nepřítele. Moc to ale nešlo, pořád byly v pohybu. Vzdychl a schoval ji.
Pane, jsou tu dva další pohyby. Nepřátelská stopa, blížící se k ovladači na Skleněnou Smrt. ozval se Asil. Jack se podíval nahoru a tam byli dva špioni v černém a s velkým sniperem.
Odpojíme je Jsou na energii, blízko nich kde se pohybují, jsou elektrické panely. Díky proudu můžeme odvolat sílu ze sniperů. řekl Asil. Měl pravdu. Vedle nich bylo neskutečné množství elektrických panelů.
,,Jdeme na to..." zamumlal Jack a skočil.


Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 14. ledna 2015 v 8:04 | Reagovat

opäť úžasní dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama