Tajemství/The secret | Sharrkan x Yamuraiha

19. května 2015 v 17:31 | Adís |  Jednorázovky
Ohayo ^^ Tady Vám přináším poprvé přeloženou povídku z mé strany! Nedává to žádný smysl xD :D Kdyby byla někde nějaká chyba, oznámit!

děj: Jafar si uvědomil, že po dlouholeté rivalitě se změnil vztah Sharrkanem se Yamuraihou. Po jejich boji se stane něco neočekávaného.
Jaké je to tajemství?
slova autora: Vlastním nic, než slova.

THE SECRET


Bylo slunečné ráno, mrak vytvořil obrovský úsměv na obloze, což nebylo nic zvláštního, ale pouze všední jev. Jafar to obvykle neviděl v Sindrii už několik dnů. Jak šel, byl natěšený z relaxační procházky před pokračováním jeho práce jako poradce Sindibáda. Zastavil se. Zahlédl dvě postavy bojující mezi sebou na hřišti.

Uvědomil si, že účastníci souboje byli Sharrkan a Yamuraiha, dva jeho kamarádi a také Sindiriijští generálové. Brzo si uvědomil, že Sharrkan byl velmi zručný šermíř, zatímco Yamuraiha, byla velmi zručná čarodějnice.

Věděl, že jsou zcela navzájem od sebe odlišní. Byli jako Othello - černá a bílá. Byli jako severní a jižní pól. Kdyby se nedokázali ovládat, klidně by se mohli i zabít.

Ale většina z bojů, ať už slovních nebo fyzických, se nezastaví, dokud je třetí osoba nezkulturní.
Sharrkan je určitý oplocený idiot a Yamuraiha byla považována... za zábavnou. Co by jste udělali, kdyby tito dva mimořádní lidé uráželi jeden druhého jen proto, aby si ustanovili kdo-je-lepší nebo zda je silnější meč oproti magii?
Povídejme si o meči a magii, člověk by si nepomyslel, že následky jejich stálých bojům jsou buď část hradu, která jsou ihned z povrchu pryč, nebo ještě hůře. Kdybyste jste věděli, co udělali kdysi s hradem...

Některé z jejich kamarádů byli nedbající na příčinu, ale jiní byli hrozně narušení tímto.
A jeden z těch byl posledně Jafar, a stejně jako seriózní vrah, on sám byl stále jiný se svými konstantními boji. Málokdy se naštval, když považoval informace o podmínkách o jeho kamarádů. A tak přemýšlel nad tím, proč ostatní generále neobtěžovali tím, jak hlasitě bojují.
Koneckonců, i když usoudil, že ti dva spolu bojovali, bylo pouze z důvodu jejich odlišných charakterů. Bylo to slabé slovo, že Mistr meče a Čaroděj by nedával velký vliv uvnitř hradu, jak si myslel. To nemusí být lehké, ale skutečnost, že dělali takový hluk pokaždé, se už všichni setkali s jejich plochou.
A Jafar se rozhodl to znovu ukončit.

"Chováte se jak malé děcka!" zakřičel Jafar při vytahování jeho červených pevných drátků na rukou. Chytil jimi bojujícího kouzelníka a šermíře, a pevně držel, aby oba zastavil v případě, kdyby se náhodou rozhodli Jafara ignorovat.
"Proč nemůžete být prostě spolu a přestat?"

Stejně jako jejich touha snížit si navzájem krky, tak dobře věděli, že Jafar byl jeden z nejsilnějších soupeřů a přesto, že by se setkali, byli nuceni k boji. Jafar byl nucený se dívat zlobným pohledem směrem k oběma z nich. I kdyby jim jen pohled mohl ublížit, mohlo by to pomoct k tomu, aby pořád nebojovali.
"Samozřejmě, že nemůžeme. Jafare, tento člověk urazil mé vodní kouzlo!
Chci říct, nemyslíš, že magie je ta nejlepší věc vůbec?" vložila se do toho žena s modrými vlasy, která měla velmi atraktivní tělo, zatímco držela svou obvyklou hůl. Před ní stál poutavý muž bijící do čí.
Přes celou její bytost byla jako bohyně, měla spíše špatný hněv, což znamenalo něco velkého... malér. Muž svalnaté postavy nebyl o nic lepší.

"Jo? A víš, že meč je lepší zbraní!?" vykřikl pro změnu Sharrkan v reakci, aby byla žena před ním pryč.

Od Jafarova pohledu, by to zdánlivě poznamenal jako prokletí, kterou by si Sharrkan neodolal použít na ženu před ní. Ačkoli to bylo zřejmě patrné z jeho pokusu, když chtěl zesměšnit každou buňku, která žila v Yamuraize. Dívka se uchechtla, zkřížila ruce a nafoukla tváře. Nakonec ukázala prst, který zaměřoval muže před ní, samozřejmě to ignoroval. A to, že tam byla vlastně jedna další osoba u jejich zád, zpozorovali, že hlídá každý jejich pokus o vzájemné zabití.

"Vypadáte jako pár, vy hrdličky..." Jafar tiše zašeptal, snažící se to udržet jen pro sebe. Zřejmě pozornost šermíře a kouzelníka ho vyváhal z myšlenek. Těsně předtím, než Yamuraiha zaťala zuby se rozhodla si vzít dovolenou v "provokování".
"Ukážu ti, že magie je lepší než meč, uvidíš!" řekla, začala se od obou mužských generálů vzdalovat a i Jafar povzdechl vyčerpáním.

Alespoň jeden problém byl zničen, nyní Sharrkan šel pryč z jeho pozice, jakmile Jafar přerušil jejich boj.
"Můžete sakra přestat s tím opakovaným bojováním?" řekl Jafar s dutým hlasem. Je už na pokraji zoufalství, ale nedal to najevo. Sharrkan znal jeho plán, zavrtěl hlavou a odpověděl: "Ne, to neuděláme."
Poté se po porážce Jafar rozloučil. A muž s červenými dráty připojenými na jeho rukách byly těžce strhnuté, povzdechl si před pokračováním jeho procházky. Ale tam bylo něco, co zaujalo jeho mysl, než si vzal zpátky dobrou náladu a pustil oba dva svými drátky.

Jaký červený odstín byl vidět na Sharrkanovém a Yamuraiheném obličeji, než se rozloučil...
.
.
Uplynula hodina, co Jafar odešel a nakonec získal čas, aby měl v noci volno. Byl nesmírně unavený s hromadou nikdy nekončících papírů v kanceláři. Sindibád oo něj odjel, a nezdálo se, že dostával nějaký lepší den. Těžce vydechl, a před tím, než byl s jeho cestu do svého pokoje, uslyšel jemné chihotání. Přicházel z Yamuraihiného pokoje. Jafarova místnost nebyla tak daleko, ve srovnání s tím, co slyšel.

Ale po vyslechnutí dalších chihotání, který přišel ze stejného směru, si toho nemohl být tak jistý. Jeho oční bulvy byly stále větší. Byl trochu překvapen mírným smíchem, který slyšel předtím.
Ale zdálo se, že Jafar nevěděl, co má dělat. Díky zdrojům hlasu byl blízko, pokud se porovná s jeho postavením. Nevěděl, zda to bude dobré rozhodnutí, když si stoupne před dveře a nenápadně se skryje, ale chtěl to vědět...

"S-Sharrkane, s-stop-" otřásl se hrdelním smíchem ženský hlas. Jafar nevěřil tomu, co slyšel. Sharrkan?
"T-to lechtá!" *smích*
"Říkal jsem ti to."
Jafar nemohl vidět, co dělali před Yamuraihými dveřmi, protože vzhledem k nedostatkem světla a k příliš zatemnělé místnosti.
Ale byl jsi jistý, že hlas patří Sharrkanovi a Yamuraihe. Ti dva lidé, kteří mu dnes ráno nadávali za narušování mírového souboje, jsou teď tady?
Jafar se snažil o útěk, ale zastavil. Mužský hlas se do toho vložil se svým hlubokým a příjemným smíchem. "Hej, myslím, že někdo přichází."
"Opravdu? Myslíš, že bychom ho teď měli pustit dovnitř?" zeptal se znovu ženský hlas a pak Jafar slyšel mírnou ránu a lehký smích.
"Tentokrát mě nepodceňuj, Yamu. "
"Idiote..."
Oba těžce vzdychli. Po chvíli Jafar slyšel ránu ze dveří a nevěřil, co slyšel před pár minutami, utekl pryč.
Neměl ve skutečnosti si představit úroveň Sharrkan a Yamuraiha. Věděl jedno. Je vysoká.
Muž s bílým oblečení znovu povzdechl a pak zamířil ke svému pokoji, přemýšlel o tom, co se stalo před pár minutami v jeho životě.
Nejvěší rivalové z generálů skrývali... tajemství?

THE END...
(zdroj: tady)


Omlouvám se. Nedává to apsolutně smysl !! xD To překládání není tak jednoduché.
(korektura: 26.4.2016)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wek/Weekkaa Wek/Weekkaa | Web | 19. května 2015 v 20:19 | Reagovat

překlady znám :D taky je dělám a některé příběhy nedávají totálně smysl, takže je někdy i upravuju, ale jenom trochu :D

2 Adís Adís | E-mail | Web | 19. května 2015 v 21:37 | Reagovat

[1]: Přesně! :D A musíš nad tím lámat hlavu.. :D

3 Akira Akira | Web | 21. května 2015 v 18:20 | Reagovat

omlouvám se za reklamu

sedoval/a si nebo sleduješ pokémony a říkal/a sis kéž by to bylo možné?U mě máš tu možnost buď trenérem,koordinátorem nebo chovatelem a buď nejlepší :-) budu ráda když se registneš a budeš s námi hrát  :-)
http://pokemon-rpg-game.blog.cz/

4 Lenicka Lenicka | Web | 21. května 2015 v 18:21 | Reagovat

máš krásný blog měla bych zájem o spřátelko co ty? :)

5 Saky Saky | E-mail | Web | 22. května 2015 v 17:57 | Reagovat

Veľmi pekné, jednorázovka určite zaujala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama