Dovolená Aneb momentky sem! ◕ω◕

24. července 2015 v 15:58 | Adís |  Otakův (depresivní) deníček
Ohayo minna! :3
Jak jste to tu přežili? Snad fajn.. :P :D
Haha, já jsem si hawaijčila *∀*
Jsou to úžasné momenty a zážitky, které v mé hlavě zůstanou.
Děkuji osůbkám, které to se mnou vše zažili. ^^

<< VAROVÁNÍ: Článek obsahuje fotky, z nichž Vám hrozí rozbytí obrazovky či okamžité omdlení a exrémně dlouhé čtení!Tak jo.. Máme to tu rozdělené do dní a dějů, které se staly. S chutí do toho! :P *'▽'* :D

1. DAY - Nepřítel

- Na samém začátku pojmu to, že mi to totálně zkazilo náladu.
Jakmile jsme zesedli z auta a pokračovali jsme do strmého kopce po dřevěných schodech a já s úsměvem na tváři zdolávala ten otravný vrchol, skoro na konci schodku jsem se pozastavila. Viděla jsem toho největšího a nejidiotčejšího spratka aneb mého úhlavního nepřítele - bratrův bratranec... (Omlouvám se, ale..)
Pokud jsem si dobře pamatovala tetina slova, řekla toto: "Je to jen naše dovolená." Takže jsem počítala s tím, že tam budou jen tetiné děty, maximálně babička s dědou, ale... on tam byl i ten klučina?!
To mi pokazilo celou dovolenou..

No a jako na koždém začátku dovolené jsme si vybalovaly věci a chatku s okolím si zmapovali - teda.. alespoň já. Příroda byla velice hezká a chatka byla obrovská.


No a jelikož jsem blbá a byla líná fotit, nic víc se tu moc nenahromadilo. Každopádně se k tomu "někdy" dopracuju a dám je sem. Ale to pak tento článek bude někde ukrytý v archivu..

2. DAY - Svět plný démonů

- Druhý den jsme s mladším bráchou vyrazili do světa plná divů a kouz- ne, to už přeháním.
- jsme vyrazili po kráse blízkých hor, kde jsme si kecali o tomto životě, který stojí jen za pomlouvání a ubližování.
Večer přijela sestra a její přítel, který nám pak později hrál u ohně na kytaru. ♥ //>/<\\
Ponocovali jsme do 12hod večer... To byl úlet. No, já jsem měla co říkat, já spala pak do 12hod odpoledne. Heh..xD
Taky jsem se tři dny předtím ani pořádně nevyspala. >-<

3. DAY - Voda, strach z modrých ( nýbrž temných) hlubin

- V úterý jsme se dohodly jít na koupaliště, které nebylo ani daleko, ani blízko. Nó.. byla docela sranda. ^^ Ten systém tam byl ale hodně zajímavý.
Přišli jsme ke vstupní bráně, zaplatili za dospělé 60Kč a za nás "děti" 30Kč. Vydali jsme se po horké kamenné zemi na nějaké volné místečko, kde bysme si mohli dát a rozložit deky s věcmi. Našli jsme tedy žlutý (obrovský OeO) slunečník, pod kterým byla travnatá volná plocha. Tam jsme se teda usadili a dali vše do chládku. Dali oblečení (kromě plavek) dolů a šli do vody. Jen... v mé hlavě nastal souboj, zda ze strachu do vody jít, či ne.
Nakonec jsem namočila jen nohy. (Jsme prozatím pouze na začátku.) - Byla docela ledová, brr.. >o<
Kdž jsme pak šli na ručníky a "relaxovali" si, kluci šli do vody. Teda starší brácha šel uspat malou Verču a já ji měla za úkol hlídat, pakliže jsem nešla do vody. Asi po půl hodině se vzbudila (ježiš, ta byla ňuňatá >w<) a já vzala za tatíkem do vody, kde se roztomile smála. (:'3)
Sestra šla s dědou, který se jaksi mým neznámým způsobem jak, objevil u plotu koupáku do nedaleké hospůdky na pivo.
Nakonec mě někdo (ano, někdo) přemluvit, ať si jdu do té vody konečně užít. Opravdu mám teď myšlenky někde mimo, ale... nedokážu si ani vzpomenout, kdo to byl.
Strach mě ale pořád obklopoval. A ty lidi... O můj bože... ten sumo tam.. (Nic proti tlustým lidem, ale toto byl extrém)
- že dostanu zase křeč do nohy a nebudu schopna pohybu. Tentokrát bylo ale štěstí... Nevím jak, ale jenom jednou jsem chytla tu hnusnou křeč, po níž jsem nemohla nic, ale pak na chvíli odezněla.
No jo.. starší brácha (heh x'D zase..) dělal kraviny a nesmělo chybět házení do vody, že ano. Já to zažila od něj dvakrát a už jsem od břehu nespustila ani prst. Radši...

(*zpomalený závěr*) - Nějakou chvíli mě obklopoval neviditelný vzduch, po němž následovala vlažná voda a bubliny plavající kolem mého těla, které mě lechtaly na rysách pasu a zád. Trocha vody se mi dostala do nosu (i když jsem ho měla zacpaný) a já úlekem otevřela oči. Bylo to tak rychlé.. přitom pomalé. Všechny ty rozmazané siluety noh, zelené kusy neudržovaného bazénu a má natáhnutá ruka. Také jsem slyšela přidušený smích tam z venku... Určitě to byl on... Ten, který mě tam hodil.
Nohama se odrazím od nazeleněné hladiny a při lehkém vánku vzduchu se pořádně nadechnu. Ano, už vím, jak se cítí Rin, ale pořád nedokážu vodu dostat z mé hlavy jako jednu část z mého strachu.

Ale teďk tomu podivnému systému, který tam byl. Po nějaké té době jsme zjistili, že tam hrálo rádio (jupí, a hrál tam Nickelback :3) a vždy to na chvilku přerušili, aby řekli číslo. Číslo? Yo, číslo,které značilo objednávku jídla. Pokud si dobře pamatuji, bylo tam přes 200 objednávek, než jsme odešli.
Když došel hlad, objednali jsme si hold taky. Mladší brácha si dal krokety, (a měl štěstí, protože zrovna on měl poslední :D) jeho bratranec ... (nevzpomene si. Ne, že bych nechtěla, ale.. už nevím, co měl.) starší brácha Párek v rohlíku a my ostatní to samé. Ještě někde v batohu mám ten papír, v němž byl obalen ten párek v rohlíku.

Byli jsem tam asi pět hodin! >-< Dovede si to představit?! Už i "rodiče" se o nás strachovali...
Musíme si přece užívat mládí! (Proč mě to připomnělo Gaie a Leeho? - i anime se najde.)
Přišli jsem a já umřela. Do postele...

Na to, že to stálo tak draho, (viz. nahoře) tak teda nic moc, mohl tam být alespoň nějaký tobogán apod. Hlavně, že tam byl bazén pro malé škvrňata, velký pro dospělé a konec. Dokonce i volejbalové hřiště se platilo. >c<

Přesto nedokážu pochopit, jak mě mohl někdo přemluvit. To bylo poprvé a naposled.

4. DAY - Nevzpomínám si...

- Cituji a opisuji: "Ptáčci vesele prozpěvují, voda hučí ve studánkách. Děti se kochají nad krásou přírody. Atmosféra v oblasti je krapet nádherná, jako by kousek rozkvátal strom Sakury. Avšak u rodiny na konci chatky se dějí zvláštní věci, kterého by každého uvedli do rozpaků-"
Vážně nevím, co jsem tím myslela, ani na co jsem narážela a ani nevím, co se v ten den stalo! Musím kruci tak básnit?!
No.. je možné, že to byl ten den, kdy bylo vedro jako na Sahaře a tak jsem nic nedělali...
Heh.. už ani nevím, co bylo včera na oběd.


5. DAY - Cesta serpentýnama a nepřítel v nedohledu!

- Prohrabávali jsme se temnými uličkami jehličnatých stromů. Často nás poškrábaly nevyrostlé růže a nebo jsem zakopávali o neposlušně vyrostlé kořeny stromů. Zážitek byl nekonečný, i když jsme se podle značek jasně ztráceli, ale stejně jsme se na skálu jménem Kozel dostali.
Slunce nás postupně oslabovalo po každičkém krůčku do kopečka. Po cestě zpátky jsme se tak... no.. ztratili. Díky dědovi (a jeho dobré paměti) a bráchovi se tři lidé dostali zpátky autem do naší chaty. My - zbytek však pokračoval dá po cestě. Nakonec u rozhodující uličky mezi peklem a- Ne!
- u rozhodující uličky jsme se nakonec rozhodli o návštěvě v hodpůdce.
"Řiďme se podle kraje silnice, abychom se neztratili." - bylo naše motto, protože se hlavní dva turisti vydali o několik metrů dopředu, aby se pokochali nad krásou lesa.
Jakmile jsme celý udýchaní a vyčerpáni horkem (jako poslední) přišli do hospůdky a sedli si se studenou kofčou na židle, zjistili jsme, že nám jeden mladší člen výpravy chybí. Po úspěšném návratu dědy a psa bylo potvrzeno, že že člen není ani s ním. Spolili jsme hlavy dohromady a přemýšleli, kde by mohl asi tak odpočit, poněvadž to motto taky slyšel.

Na mapě jsme si ukazovali, kde by mohl náhodou odbočit, a i kdyby se tak stalo, nikam by ho to stejně nedovedlo. Ta hlvní dva dobrdruzi ho šli hledat zpátky do toho kopce po krajích silnice - takzvaných serpentýnách.
Když jsme tak mlčky seděli na verandě hospody, popíjeli kofolu a někteří pivo - A já si úspešně a hrdě vyfotila: "POTRAVINY A UZENINY TONY", objevil se z poza rohu nás ztracený turista s celýma opuchlýma nohama.

Taky bych nesměla zapomenout uvést do pozadí nádherné babočky, které nás všude pronásledovaly. Teta taky vymyslela nový název pro nový druh květiny: Irónie! I když se však mluvilo o ironii...
Ale kdyby náhodou někdy vyrostla, bude se jmenovat Irónie.. ♥
Na konci odvážné cesty jsme se svezli se ztraceným případem autem tajně, jak jen to šlo, aby to nezjistila babička.. (OeO)
A JÁ! Dočetla úžasnou knihu Selekci <3, kterou jsem měla ledajakou dobu od Maky na polici. Což jsem toho litovala. (Já chci druhý díl!! ><)
Babička udělala na večeři (i jako oběd) úplně vynikající guláš, po jejíž vůni to nahnalo chuť každému. No.. i mě..(i kdž jsem odmítala xD)

Nakonec tu tak sedím v deset hodin večer nad jasně modrým širým nebem a na polovičně zničené lavičce, kde přemýšlím o druhé knize oblíbené trilogie a sepisuji - tedy čmárám tady černou tužkou a tuto všeobecnou slohovku, kterou nikdo nebude číst... :D

Pak jsme byli ohně a pomlouvali - jak jinak :D

6. DAY - Konec srandy aneb jak se balí kufry...

- Jako každý poslední den na dovolených (nejsem si jista, zda to už byl poslední) se lidi balí věci a vzpomínají na předchozí dny, které na chatě strávili a smáli se.
Ráda bych Vám řekla vtip, ale... to nejde jen tak popsat, to byste museli vidět. Teta se u toho tak rozřehtala a my se smáli jen jejímu smíchu. xDDD To byl ultra boží vtip :D

Nom a... ehm.. Poslední, co jsem udělala je, že jsem se rozloučila se svou studánkou, kterou jsem poslední dny navštěvovala a zkoušela její studenou a čistou vodu.
"Dvořákova studánka" - název, který mi bude viset v hlavě O(≧∇≦)O


- A hej! Někdo mě sháněl! A někdo si mě zamiloval! V tašce jsem měla saranče! :3 Aspoň ono mě zbožňovalo. :'D
- Mraky jsem fotila kolem půl třetí ráno, když jsem měla totální bolesti břicha. (゚ペ)
- Stromy a nebe jsou mým nejelpším lékem, když nevím, jak mám dál psát povídku xD
- Předposlední obrázek značí vybitou baterku a cesta u bodu: "Cesta serpetýnama a nepřítel v nedohledu!".. o(>▽<)o xD

Nooo.. to by bylo vše.. :D Proč to tak trvalo ?
> Bylo horko
< Jsem moc líná
> Nesnáším stěhování
< Bavila jsem se s blogerkou a šílenýma blogerama xD (Flynne, Asuka, Penny,Yuki xDD Šílenci moji :D)
> A bavila jsem se s Penny (ne, nemůžeš za to.:'D)


Takže díky, pokud jste to dočetli! :D (Takže nikdo..) Protože je to jen většina keců, která jsem sloučila a nějakým způsobem vyčistila z hlavy, plné krámů.

Každopádně! Někteří návštěvníci blogu se mohou těšit na jednu věcičku, která se koná jednou do roka! (。・ω・)ノ゙

Tak! Konec keců! Já jdu psát na stejném místě, protože jak vidím, Elyrose a Penny o to mají zájem, přičemž já mám jen pár větiček :D
Měla bych něco dělat :D
Fůů... Ty vykecávací články mě baví. Pořád si ale myslím, že je to krátké a na Goshi a Baka nemám... :D

Nic, jdu!
Bye! ~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | 24. července 2015 v 16:16 | Reagovat

Jo no, někteří příbuzní jsou zlo xDD Znám to :D A soucítím s tebou :D
Je vidět, že sis to užila :3 V článku jsou i pěkné fotky :3
Ach to horko, to neskutečné horko, už aby byly Vánoce :D Vidíš, všude Vánoce xDD Jo už mi z toho horka hrabe, ale bud´ fakt ráda horko v Čechách není nic proti horku ve Vietnamu :D Někdy sem přilet´ :D
Ehm, my jsme se taky ztratili xDD Nenašli jsme cestu zpátky z pláže do hotelu a to ten hotel je blízko xDD to víš, já jsem na toto hrozná xD Nakonec jsme se ale stejnak doplazili k hotelu xDD
Sumo člověk? :D To znám xDD
Jinak ty naše chaty jsou fakt k zbláznění xDD a ted´ ještě ten náš skype xDD
Jo jinak musíš napsat tu povídku, chci si to přečíst xDD
Neboj, neumřu, umím se zregenerovat xDD

2 Miu Miu | E-mail | Web | 24. července 2015 v 17:35 | Reagovat

Jejó :D tak to si mala vážne peknú dovolenku :D *závidí* A to, keď ťa brat hodí do vody, aj keď máš strach, dobre poznám :'D (mám staršieho brata xDDD)
Teším sa na poviedky :33

3 Tarei Tarei | Web | 25. července 2015 v 14:32 | Reagovat

No tak to ses asi měla dobře koukám,
máš u mě povídku (vím, že to trvalo, ale i tak, nezlob se :D :D)

4 Aki Aki | E-mail | Web | 26. července 2015 v 20:05 | Reagovat

vidím , že si si to vážne fakt poriadne užila.

5 Saky Saky | E-mail | Web | 26. července 2015 v 22:31 | Reagovat

Určite si si to skvelo užila :) Veľmi pekné fotky :)

6 k2007 k2007 | E-mail | Web | 27. července 2015 v 12:50 | Reagovat

Já se na dovolenou chystám příští sobotu :') Hezký fotky ^^

7 Adís Adís | E-mail | Web | 27. července 2015 v 14:34 | Reagovat

[1]: Penny :'D Chjo xD
[2]: Jo.. To je stvořené peklo akorát pro mě.. :D Ne! Pro nás! :D
[5]: No.. ačkoliv z těch fotek nejde vůbec nic rozeznat, tak děkuju :'D ^^
[6]: Tak to si tam pořádně užij!:) Snad vyjde do té doby nový díl IBBILY! >w< :3 :D
Ne, kecám, nepřepínej se, šetři energii na dovolenou. ;)

8 Steeeva Steeeva | Web | 27. července 2015 v 17:00 | Reagovat

ahoj si písala o spriatelenie ako keď veľmi chceš tak dobre ale neviem ako to bude s časom aby som čítala tvoje poviedky lebo ja mám toho trošku dosť lebo mám ešte jeden blog a k tomu čítam iné poviedky ktoré sú zamerané na marvel a Hannibala
keď ti to nebude vadiť, že sa budem zameriavať na iné články trochu na tvojom blogu, ale neznamená to zase, že keď bude čas tak si neprečítam aj poviedku :) už dlho som žiadnu z anime alebo z mangy nečítala
už ako sa rozhodneš, keď ti to nebude vadiť tak ťa beriem
a ešte dúfam, že nevadí, že to píšem tu

9 Adís Adís | E-mail | Web | 27. července 2015 v 17:14 | Reagovat

[8]: Nene, to vůbec nevadí. :) Žádný problém, je vlastně na tobě, zda si přečteš tu či onen povídku či článek. :) Děkuji, že si "žádost" přijmula. :)

10 Steeeva Steeeva | Web | 29. července 2015 v 17:14 | Reagovat

a ešte by som sa chcela opýtať či chceš niečo konkrétne na ikonku aby som si ťa mohla pridať

11 Adís Adís | E-mail | Web | 29. července 2015 v 17:25 | Reagovat

[10]: Asi..Johna Coopera :) Děkuji ^^

12 Elyrose Elyrose | Web | 30. července 2015 v 1:15 | Reagovat

To by dosť naštavlo aj mňa "malé dieťa na chatke keď sme tam mali byť len my!" :D. Ale aj napriek tomu vidím že si si výlet užila a fotky sú super, "ticho závidí že ty si niekde bola a ja nie" :DDDD "ok asi až tak ticho nie :DDD"... Tak detailne si to popísala že som mala pocit akoby som čítala nečíí denníček :D hah.. občas som sa strácala keď prišla narade tvoja poézia :D ale tak či tak som sa dosť o tom výlete dozvedela :). PS: teším sa na poviedku :DDD dnes mala moja kamoška tričko happy tree friends :DDD a máš nádherný Lay :))))

13 beepinka beepinka | Web | 2. srpna 2015 v 17:54 | Reagovat

Téda...to je zážitků!!:3 Koukám,že prázdniny si pořádně užíváš,tak to má být!!:3 Škoda,že tě trošku štval ten tvůj nepřítel,ale tak co. Kašlat na něj a užívat si :) .
Počkej takže ty jsi někdy chytila křeč ve vodě a od té doby máš strach z plavání?:3
Fůůů pamatuji si,jak jsem taky jednou v bazénu dostala křeč do lýtka...myslela jsem,že omdlim..a k tomu kraji jsem doplavala jen tak tak. O.o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama