NTH 3.díl 2/2 - Sasukeho druhá tvář

18. července 2015 v 22:10 | Adís Eliadora |  Noci s Uchihovskými havrany
V druhé části se dozvíte,co Sasuke byl doopravdy zač. Jeho maska však proti Hinatě změkne a mu nezbývá nic jiného, než odhalit své druhé já...


3. DÍL 2/2 - SASUKEHO DRUHÁ TVÁŘ

"Co tě to napadlo? Víš, jaké to bude mít následky?!" jančila a chodila nervózně po celém jejím pokoji. Hinata se pousmála. "No ták.. taková hrůza to není, ne?-" Aries se na ní zamračila. Modrovláska zkameněla z toho pohledu, který pak ale trochu změkčil.

"Je to zakázané...při takových setkání se opravdu nesmí nic mluvit. My - služebníci nebo lidé menšího postavení musíme mlčet. Hinato.. Madara-sama tě klidně může i zabít." řekla na konci s roztřepaným hlasem.
"To je hloupost. To už by byl dávno ve vězení, ne?" Kde vzala tu sílu takto mluvit? Byla vždy plachá, nechtěla se nikdy plést do jiných záležitostí, dělal to otec, schovávala se v koutu. Že by si uvědomila, co pro ni otec doopravdy dělal a nyní vzala na sebe starost?
"Tohle není sranda, Hinato.. Jsou to démon-"

"Hele, hele.. copak se to tu děje?" Obě dvě zkameněly. V krku měly sucho. Nemusely se ani otáčet, hned poznaly, kdo ve dveřích stojí.
"Co jsi to chtěla říct, Aries?" přiblížil s k ní. Jakmile se otočila, vzal jí pod krk a nabral jí společně i s jejím lehkým tělem do vzduchu. Sasuke se u toho díval do jejich rudo růžových očí, do barev růží s kapičkami krve. Sasuke měl výraz, jakoby měl chuť vraždit. Byl... klidný, už nešel vidět náznak šibalského úsměvu, který vždy skrýval pod maskou. Rysy obličeje měl jen mírně zakřivené a ústa v klidu pootevřená, bez žádného úšklebku.
"N-nic..." Vždyť nemohla dýchat!

Aries! vykřikla Hinata v duchu, avšak její sebevědomí jí napovědělo, že to ničemu nepomůže. Co se to děje? Atmosféra je náhle jiná...
"No tak Aries.. co si to chtěla říct? Mě by to zajímalo." Takhle ho Hinata ještě neviděla.
"Nic..S-Sasuke..-kun.." Její oči se zaleskly, kůže na krku se jí krčila jako ten nejhebčí papír.
"Nech jí být!" vykřikla nakonec Hinata a padla na kolena. Sasuke se na ní klidně podíval. V rychlosti větru, se zjevil za jejími zády a Aries spadla se zuřivým kašlem na kolena.
"Ty.. se nám nepleť do věcí.." To není on! Hinata si ukázala obraz jeho druhého já, když si z nich dělal vždy srandu. Toto byla ta temná stránka. Dívka zavřela oči, co nejrychleji vstala a přiblížila se k Sasukeho krku. Ikdyž nechtěla, přitiskla své rty na ty Sasukeho a políbila ho. Byl... více než překvapen. Temná atmosféra odezněla a Sasuke poklekl na kolena ze slabotou v kostech.

"Sasuke!" zjevil se tam Itachi, vystrašený až za ušima.
To ne! V démoní podobě? vrtlo mu hlavou a šel za Hinatou. Rychle se od Sasukeho rtů odtáhla a podívala se na Itachiho, který stál celý vystrašený ve dveřích.
,,Sasuke... sakra, co děláš." přešel k němu a poklekl. Chytil ho za ramena a zatřásl s ním.
,,Nešahej na mě!" křikl po něm Sasuke a odstrčil ho. V jeho očích byl zase ten šibalský pohled, který tam Hinata moc ráda neviděla. Stála opodál a pomáhala přidušené chudince Aries na nohy. Vyměnila si s Itachim starostlivý pohled a oba se koukly na Sasukeho, který byl na odchodu. Mladší Uchiha se ve dveřích, ale zastavil a mrknul na Hinatu. Dnes večer, naznačil jí rty, ale nepromluvil. Modrovláska dobře věděla, co to znamená. Sasuke se ztratil v chodbě. Itachi si oddechl, bál se že jeho bratr něco Hinatě udělá.

***
Sasuke si šel zase zpátky sednout na své místo, podíval se na to Hinatino. Zapomněl na svou masku a usadil se relaxačně na moderní hnědé židli.
Po pravdě.. je Sasuke klidný člověk, býval kdysi usměvavým chlapcem, který miloval svého bratra, ale... od té "zlé" doby, kdy mu někdo zavraždil s Itachim rodiče. Itachi pořád nese vinu Madarovi, ale také to tak být nemusí. Kdo ví...
Od té doby se Sasuke změnil a změnil také svou identitu - že je zlý. Ale... jeho temná stránka ho už celkově ovládala a nedokázal se ovládat do své pravé podoby, než ho Hinata políbila. Udělala to schválně, aby ho osvobodila z temné propasti? Snad už pochopila, kde žije? Mezi... "démony"?
Sasuke vzdychl. Podíval se na usedací místo Madary a Minata. Kdyby ho tak viděli, Minato by poznal, co se stalo.
Mrkl... mrkl na Hinatu. To démon.. Démon ho ovládá...

"Aha..." klesl Itachi a dlouhavě přemýšlel, zda to má Hinatě říct. Zjistil, co se stalo. Uvažoval, zda všechno Hinata ví, nebo alespoň tuší. Myšlenky měl neposlušně poskládané...
"Itachi-san?" Hinata dle drkotaní v hlase byla jednoznačně vystrašená, nevědíc, co se právě stalo. Hloupost, aby jí Sasuke vymazal myšlenky.
Itachi se podíval za rameno Hinaty na Aries, která měla na krku ošklivou modřinu a malé "dírky" od nehtů. Itachi si však myslel, že jeho bráška byl už tak na kraji zuřivosti, že ho démon už postupně ovládal a vytahoval své drápy. Pomalu si stoupl a sehnul se k zemi k obejmutí růžovo vlasé dívky, která měla slzy na krajíčku.

"Aries," začal pomalu a plynule. "ještě Hinatě prosím nic neříkej. Je možné, že už něco tuší, ale... prosím." zavřel oči a opřel si hlavu o její možno bolavé rameno. Aries spustila své slané potůčky. Nebylo to poprvé, co takhle u Itachiho plakala. Byla ráda, že mu to nevadilo. Vlastně mezi Ariesininy nejoblíbenější vrsevníky patřil Obito, Izuna a Itachi. Ti ji taky měli rádi, alespoň se nechovala jako nějaké špína z ulice.

"Děkuji." zašeptal Itachi a chystal se k polibku na tvář. Jenomže to přerušilo šumění o zem, které vydala Hinata. Nebyla zklamaná, ani si toho nevšimla, ale... udělala to nevědomky včas.

"Minato-sama... je už pryč?" optala se zklesle Hinata. Že by si toho všimla?
"Ano. Odjel, protože byl naštvaný. Hold to není normální chlap..." řekl Itachi a pomalu vstal, pomohl tak Aries zpátky na nohy.
"Díky..." špitla a začervenala se. Hinata se pousmála. Itachi měl pocit, že se před těma dvěma roztaje jako sníh na Sahaře.

***
Hinata nedočkavě sledovala hodiny. Měla strach? Měla.. plán? Kdo ví, co Sasukemu vlastně udělá. Už si začčíná v tomto domě zvykat.
Bude se snažit. Snažit, aby nikdo neprorazil její štít...

Bohužel démoni smilstva jsou zákeřní...

---------------------------
Polovinu dílu jsem psala já, protože Maky píše čtenářák a chce to mít rychle za sebou.

PS | 18.7 | - Toto je možná poslední kapitola této povídky. S Maky to zkusím nějak prodiskutovat, zda bude pokračovat. Zatím se kochejte posledním a krátkým dílem NTH spolupracující s Maky.

Bye minna!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 24. srpna 2016 v 14:57 | Reagovat

Musím uznat že mě tvůj komentář u IceSun685 překvapil, ale taky moc potěšil. Nevím jak dlouho mě máš mezi oblíbenýma, ale je fajn vědět, že si někdo myslí to, co ty. Děkuji udělala jsi mně radost.  
Mimochodem co tato povídka? Je šance na poračování?

2 adís adís | E-mail | Web | 24. srpna 2016 v 15:04 | Reagovat

[1]: Vůbec není za co, Par. ^^ Navštěvuji mnoho blogů, čtu jejich povídky, ale jsem líná napsat komentář... Vím, že poslední, co jsem u tebe napsala za koment, bylo u Mého milovaného nepřítele, netuším, u jaké kapitoly, protože jsem si dala pauzu a už se k tomu nevrátila. Každopádně to musím spravit!
Nu ... to opravdu nevím. Spoluautorka se už se mnou nebaví, takže nevím, ale asi spíše ne. Možná nějakou kapitolu sepíšu sama, ale nevím. :) Děkuji za ohlas, tohle byla dost .. hrozná povídka. :D

3 Pariah Pariah | Web | 24. srpna 2016 v 16:42 | Reagovat

[2]:to nevadí, taky ne vždy komentuju ;)
Já Milovaného nepřítele nějakou dobu nepsala, měla jsem pocit, že to nikdo nečte... to až teď jsem se k tomu zase nějak vrátila... :D Tak snad se ti bude povídka líbit.

Hrozná povídka to nebyla... pro mě spis zajímavá, vůbec jsem nevěděla, co v ní čekat, doteď mám na ni v záložkách odkaz :)
Každopádně kdybys teď začala cokoliv na Naruta (ne yaoi) nebo Kuroko no basket ráda si to přečtu :)

4 adís adís | E-mail | Web | 24. srpna 2016 v 16:49 | Reagovat

[3]: Ooh, děkuji. ^^ Mám toho tedy co číst..

Haha, nu.. to mne těší. Tak toto zkusím autorce oznámit, zda se na to znovu vrhne. :D
Možná něco začnu na Naruta, ale vůbec nemm žádný nápad. Popadl mne žánr středověk a fantasy, možná bych to mohla zakomponovat do něj. :) Ne, yaoi ne! Nesnáším yaoi.. xD
Děkuji, u mne platí to samé. ^^

5 Pariah Pariah | Web | 24. srpna 2016 v 17:44 | Reagovat

[4]: no středověk je fajn... pro mě hlavně meče, ale tak proč ne i fantasy...

Hádám správně podle blogu že máš ráda Uchihy?

6 adís adís | E-mail | Web | 24. srpna 2016 v 18:01 | Reagovat

[5]: Mohlo by teda zaujat? :)

Trošku... ano. Ale nejradši spíše klan Inuzuka, pak jsem hlavně byla závislá na Tobiramu (aahh, možná zase jsem, jak projíždím obrázky..) :D
Možná dnes něco vydám. :) Nakopnula jsi mne.

7 Pariah Pariah | Web | 24. srpna 2016 v 21:05 | Reagovat

To se mi líbí :D jen do toho čím víc, tím líp :D

No já mám Tobiramu moc ráda... takže pokud ho zapojíš budu jedině ráda a klidně i Inuzuky. Vlastně jsi mě tím příjmně překvapila :) Tobirama a Hashirama jsou pro mě borci. Madaru mco nemusím.  
Jinak jsem ráda, že jsem tě nakopla... pokud bych mohla i víc klidně se zapojím i víc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama