Všechno nejlepší, AP!

3. srpna 2015 v 12:00 | Adís |  blog
Ohayo! :3
Říkát si tedy: "Co je to sakra AP?"
Já Vám to s radostí povím i s minulostí blog.cz! :3
Jen si rozlkliněte "Celý článek" a zjistíte to! ^^AP je několikátý a snad poslední název tohoto blogu, který jsem změnila asi před několika měsíci.
"World of Eliadora's Ideas" - "Eliadora world" apod. Už jsou dávno někde jinde. Byla i pitomost sem dávat: Eliadorini myšlenky.
Chjo. Stydím se i za ty články typu: "Už to nevydržím! ><" - (jednal se článek o jiném designu, který jsem chtěla změnit.) Přitom článek měl jen pár vět a to byl konec. Do teďka se za to stydím a mažu je nebo je vydávám za rozcestníky.

Minulé a přítomné já

Hold... když jsem ještě nebyla v takové komunitě, v jaké jsem doteď, mě ani nenapadlo psát pořádné články a ani povídky, které byly opravdu krátké. Pomohla mi k tomu Aki, ale samozřejmě i ostatní, kteří se nebáli vyjádřit v komentářích: "Pěkný dílek, škoda, že je tak krátký.:)"
Odpovídala jsem s tím: "Ano, příště to bude delší.:D"
Pořád ta stejná slova, avšak nikdy mě nedalo to sem dát při a dobře ukončené momentce, kde jsem marně doufala, že budou otázky: "Proč si to ukončila v tak napínavé části? T_T" apod.

Byla jsem arogantní. Až příliš moc jsem si věřila.. Byla to zoufalost.
Ano, nyní moc na aktivitě nevyplívám, ale nebudu tu sem dávat příspěvek s deseti větami, kde oznámím, že je blogu pauza. Proč? Můžu se přeci vykecat, z jakého důvodu se blog pozastavuje, ne? Není přece omezeno psát pár větiček. Je nekonečno možností... Připomene Vám to zážitky z minulosti, nebo se zasmějete...

Neomezeno možností

- Aneb k čemu je tento blog?

Tenhleto blog je poměrně určen k zábavě.
Je mi jedno, zda se někomu nelíbí povídky, ať je nekomentuje.. Jak se vyjádřila jednou beepinka: "Chtěla bych s tebou spřátelit,jelikož se mi to tu moc líbí a články mi připadají pěkné :)! Akorát..nečtu povídky :/ :-|"
Ano, (možná) mě to zklamalo, ale nevadí. Pořád je hlavní věc, že se na blogu líbí. Blog se však nezaměřuje jen na povídky, ale i na grafiku a někdy se tu také ukáže můj osobní život a anime.

Na blogu je nekonečno možností tak, jako v samotném vesmíru. Nikdy nevíme, co se stane.
Sice je na blog.cz už čí dál míň/víc otaku blogů, než v roce 2009/10, ale pořád je uživatelé nezrušili.
Třeba i tyto čtyři (pro mě nejlepší) blogerky, u kterých jsem zčekla všechny povídky: Naruto povídky (Sasukey)

Třeba tento blog se mi líbil především dobrými doujinshi a povídkami na FMA a spol. :3 : My World
Slovenská blogerka, která je sice neaktivní, ale stále se k ní vracím: Sasusaku-must-be


Ale i tito autoři pořád žijí a zveřejňují nám zábavu: Jenniny povídky, Naruto povídky (od Mailin), Naruto stories by Suki, apod. (Už si nějak moc těch aktivnějších nepamatuji)

Každopádně.. proč mířím tak do historie blog.cz ? Protože i tyto blogy si zaslouží velkou náklonnost a respect, že to tak dlouho vydržely a psaly dál. Jsou pořád otaku a jejich příběhy si opakovaně čteme.. ^^

Aki-chan je taky jedna z mála, která píše povídky už hodně dlouho. Našla jsem tvůj druhý (tedy první) blog, ale ten není aktivován, takže se nemohu podívat, jak dlouho funguje, ale určitě dost dlouho, protože je vidět na hodně otaku blogů z roku 2009/10...
Vlastně k této "otaku" komunitě musím napsat i Our Genjutsu - ještě si vzpomínám, jak jsem slastně četla "Nevlastní" a "Sex v kanceláři" :3

Kdysi... a teď?

Dnešní generace je sice na internetu od rána do večera, ale jen kvůli hrám. Mě rodiče nadávali, že nedělám nic jiného, než netuji, což není až taková pravda.
Nedávno (než se má "mamka" odstěhovala) se chtěla kouknout na díl Ulice, který neviděla a poprosila svého syna, zda jí to nespustí. A víte co?
On nevěděl jak. Protože je to "velký hráč" takzvané hry League of Legends a k tomu se internet nepoužívá. Jo, LOLko je dobrá hra, ale někteří u ní sedí až přehnaně dlouho.

A taťka mi říká, že "gemblím"?
Já alespoň něco na tom internetu dělám a neklikám na myš, jak dement a nebouchám při prohře do klávesnice. (příklad tetiného syna)

Kdysi? Kdysi jsme mohli jít na net pouze za dobré chování a známky ve škole. Byli jsme rádi, když onen a onen bloger vydal novou část povídky apod. Kdysi bývali také SB - spřátelení blogů. Teď? Jsme jen chodící reklamy. (jak říkávám)
V této době už nikdo nepozná tu atmosféru, kdy blogeři psali články a povídky s takovou štěstěnou, že to někdo okomentoval. Dnes se napíše: "Hezká povídka", aniž by věděli, o čem je.

I senioři umí skoro lepší designy, než my teenageři..

Je až neuvěřitelné, ale i blog.cz prohlásil, že teenageři jsou na pokraji. Proč? V dnešní době mají senioři čas. (Jak prohlásil Standa v tomto nedávném článku)
My se věnujeme škole, ne-li i některým aktivitám, které nás baví. Alespoň někdy k večeru si sedneme za počítač, kouknem na oblíbené blogy, přečteme povídky a jdeme si udělat čas na svůj, kdežto senioři si psát články můžou kdykoliv. Už jsem narazila na hodně blogů, kde starší vydávali články s gify. (Kss... já ještě ani nevím, jak na gif, i když hledám programy a babičky už je i vytvářejí! x_x)
To už si i moje babička může udělat blog. No, radši jí to nebudu nabízet, ať si hraje Slovní fotbal dále...
Určitě proti seniorům nic nemám, ale myslím, že jsme opravdu na pokraji propasti, kde nás starší zatáhnou. Když vejdu do "Nejnovějších článků a blogů", vidím tam jen "Příjemný den 53" - "Příjemný večer 68" apod.
To nepíšeme my, nýbrž starší... Bohužel si více aktivity mohou dovolit.

----
Musím dodat, že mě docela štve, když vidím některé lidi, jak mají v každé druhé větě chybu. *-* Ale takové... Za ně bysme dostaly od naší češtinářky pětku jako vyšitou.
Škoda, že když píšete článek, neopravuje chyby. To je škoda no...

Děkuji! Ještě stále nás je tady fůra!

Lel.. Už vycházím z tématu, co?
Nějak.. jsem se.. heh... zakopala v minulosti blogerů (a přítomnosti).. Heh.. :D
Měla bych brzdit. :D

Zpátky k věci - Co je to AP?
Je to zkratka "Anime povídky", které tady amatérsky sepisuji. Je to tento blog a tento den je pro něj vyjímečným. Tento den vyšel jeho první článek, který si můžete se smíchem přečíst tady.

Ale.. hlavní věc, proč to píšu je, že Vám chci moc poděkovat! Jde vidět, že ještě někdo se najde, kdo čte a nekomentuje jen tak. :)
Takže moc děkuji a snad toto všechno tady vydrží! Díky Vám píšu a upravuji tento blog, který mi pomohl najít součást mého života - Součást, které se dá říkat psaní - fantazie - ta, která bloudí všem v hlavě a nedá pokoj.

Minna, ještě jedenkrát moc děkuji. Děkuji všem SB - dnes Affs - a děkuji za Vaši aktivitu. Jsem moc ráda, že tu někdo chodí! :) A to jsem si myslela, že s blogem bude ámen.
Myslím, že vydrží ještě hodně dlouho... :)

"My neprohrajeme!"

Děkuji minna. ^^
A teď !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 3. srpna 2015 v 13:06 | Reagovat

tak to je podľa mňa pri každom kto s tým začne sa postupne zdokonaľuje či už je to v písaní článkov, poviedok alebo v desingu blogu to sa po čase zlepší keď to človek má rád
no vtedy s tým bol taký obrovský poprask, že to chcel postupne chcel každý a nakoniec ostali len skalný fanúšikovia
dobre to poznám s tým koncom ja mám tiež rada blogerky ktoré končili s písaním a sále si ich čítam lebo sú skvele napísané a páčia sa mi tak, že som si ich prečítala ne raz :))))
ja si už ani nepamätám kedy som naposledy hrala na nete hru :DDD

2 Matty Matty | E-mail | Web | 3. srpna 2015 v 16:49 | Reagovat

Sice mám blog starý teprve měsíc, ale tvůj sleduju už dlouho. Tvůj první článek jsem si četl před založením mého blogu, protože jsem nevěděl jak mám začít. :´D Moc "hrabu" v archivech jiných blogů. :D
Mě taky říkají, že do notebooku koukám celý den, ale to nějak neřeším. Celý den u něj přece nesedím. Jenom když nemám fakt co dělat *kecá*.
Mě se tvůj styl psaní líbí, tenhle se mi četl skvěle.
Z komentu "hezké" nebo "jo jo, super," se dobře pozná kdo článek čte a kdo ne. Když nemám chuť, tak si ho zkrátka nečtu.
O počtu otaku blogů nemám příliš přehled... ale na můj vkus je tahle komunita dost rozsáhlá. ;-)
Design máš skvělý. I úprava blogu. :-)

3 Li-lian Chiname Li-lian Chiname | Web | 4. srpna 2015 v 16:22 | Reagovat

Dnešný svet sa mení tak rýchlo, že už vidíme rozdiel generácia medzi vlastnou generáciou. To platí aj na blogu, všade. Keď si spomeniem na začiatky môjho blogu, bolo to príšerné. Bola som mladšia, chcela som byť ako ostatný a napol som sa pretvarovala na ešte hlúpejšiu verziu, než som mohla byť :D
(Ach, som tak rada, že som z toho vyrástla ... dúfam!)
Bez blogu by som napríklad nikdy nestretla Adrin, ktorá je teraz mojou naj. kamarádkou. Myslím, že otaku komunita sa rozrastá, ale s každým prídelom ľudí je dosť časté, že kvalita poklesne.(Čo sa týka pravopisu, je to asi tak ako hovorí moja mama, dneska sa na to v škole nekladie tak prísny dôraz ako kedysi) Každý má iný vkus.
Ja som rada, že sa na blogu držíš :)
Síce poviedky nečítam a mrzí ma to, ale som rada, keď sa dostanem ku čítaniu kníh a proste, nedokážem si nájsť čas dočítať poviedky na akomkoľvek blogu, už je to strašne dlho, čo som čítala niečo od niekoho iného než od Adrin alebo kníh čo mám doma. Ale tú poviedku, čo si teraz zverejnila pred nedávnom, niečo s vlkmi ak sa nepletiem ... by som si rada skúsila prečítať, uvidíme, môžno si niekedy nájdem čas. Ja osobne mám problém, keď nemám u poviedky ani jeden komentár, jediné poviedky ktoré som vždy dotiahla do konca boli tie čo boli komentované, alebo ma proste Adrin dokopala k tomu dopísať to, pretože chcela ďalšiu kapitolu :D
No koniec s mojim slohom, dúfam, že budeš v tejto komunite s nami ešte dlho :)

4 beepinka beepinka | Web | 9. srpna 2015 v 21:18 | Reagovat

Šíleně mě mrzí,že jsem tě zklamala :/ Omlouvám se >///<
Každopádně se vždy těším na nějaký článek ze tvého života apod. Přeju tvému blogu všechno nejlepší a také hodně inspirace při psaní povídek.=)
Jinak ..doba je jiná....horší :/~

5 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | Web | 10. srpna 2015 v 19:54 | Reagovat

Mas pravdu, svet internetu dneska a drive je uplne jiny :/ Nejses jedina, komu rikaji, ze porad kouka do monitoru :D
Ja tvoji povidky rada ctu. Libi se mi tvuj styl psani a celkem lituju, ze ja tak dobre jako ty neumim psat xD

6 Aki Aki | E-mail | Web | 13. srpna 2015 v 15:45 | Reagovat

Najprv sa ti chcem ospravedlniť, že sem nechodím moc často, ale ak si si všimla, ani na mojom blogu už nepridávam poviedky až tak často. Bud nemám čas, alebo nemám náladu,ak nepočítam , že od mája som bola niekoľko dní v nemocnici  , potom som na potvoru trikrát ochorela a nakoniec som sa dočkala  vytúženej dovolenky, ktorá bola podľa mňa krátka, ale iba vďaka tomu , že som ležala  nemocnici . Ohľadom prvého blogu ten by mal v júni tri roky keby som ho nezmazala ,ináč by som nestihla toľko poviedok napísať. Tento čoho mám teraz bude mať v decembri rok ,ale občas mám chuť sa na celé písanie poviedok proste vykašlať. Nejde o to , žeby ma písnie nebavilo práve naopak milujem to ,ked môžem svoju fantáziu plne využiť a postavám v dýchnúť život. Ináč práve sa pracuje na tvojej objednanej poviedke a hlboko sa ospravedlňujem , že to tak trvá.Tvoj blog sa budem snažiť navštevovať čo najčastejšie, ale u mňa je to ťažké , kedže sa mi život dosť v poslednej dobe skomplikoval.
Tvojmu blogu a j tebe samotnej prajem len všetko najlepšie aby ta nikdy múza neopúšťala a ty si sa radovala s obrovského množstva komentárov.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama