... jak.. to vysvětlit? Ztracený svět se našel?

13. dubna 2016 v 21:55 | adís |  blog
Víte, ani já tomu nevěřím.
Ale začalo se mi stýskat. Protože ten šíleně hrozný pocit, když jste tu nechali jen tak bezdůvodně chátrat a sledovat, jak jeho duše pomalu umírá...
A přesto to byl blog všech začátků. Tohle si nezaslouží.


Dostáváme se tam, kam se asi nikdo dokopat nechtěl nebo o tom ani nepomyslel. Večer jsem se bavila s blogerkou, která udělala stejné rozhodnutí jako já; skončila a vstoupila do jiného světa. Posílaly jsme si staré grafické výtvory a vzpomínaly, při jakém designu jsme si navšítivily blogy. A pak přišla ta tragická věta: Stýská se mi. Přišlo to z obou stran. V tu chvíli jsem začala přemýšlet, jestli se to dá vrátit. Přece jen jsem to jednou ukončila, ale tento blog byla moje teleportace do jiného života. Začalo to tak nevinně a krvavě to skončilo.
Vlastně jsem si týden poté namlouvala tu chybu, že jsem to tu opustila a místo toho si založila nový. A kvůli čemu že? Kvůli nesmyslné adrese a článkům, které jsem nechtěla mazat (ale některé stojí opravdu za smrtelný hřích).

Jaký na to máte názor? Stojí to za to, abych se sem vrátila?
Je pravda, že některé (tedy všechny) články tady, jsou nesmyslným kolotočem, švitořící pořád o tom samém a nedávajíc nic z toho smysl, protože jsem přeskakovala od tématu k tématu. Což stálo za nic. A ještě nesmím zapoměnout na ty smajlíci za každým druhým slovem...
Takže vám nedoporučuji se dívat do archivu a číst ty staré blbosti, které jsem psala.

- změnila bych pochod blogu. Tím mám na mysli nové povídky, znovuzrození nových designů a nových rozcestníků a tak dále.
- udělala pořádek v... čem že? "SB", "Affs"?
- získala zpět vše, co se tady ztratilo.

Tak co, minna? Líbí se vám to nebo zůstaneme u fantasy-huntress?
Zatím,
adís.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elyrose / Saomy Elyrose / Saomy | Web | 14. dubna 2016 v 0:29 | Reagovat

Ahoj Adís, asi viem ako sa cítiš ja by som to cítila rovnako ale ak sa chceš vrátiť v prvom rade nemala by si o svojích článkoch písať že boli hrozné, veď mnoho ľudí tu predsa rado chodilo a páčilo sa im aká si bola úprimná a čo si písala bola si to proste ty na nič si sa nehrala a to že postupom času starneme a meníme sa a sme inteligentnejší neznamená že by sme sa za svoje minulé ja mali hanbiť :3 predsa len ako aj sama priznávaš je ti za tým smutno, takže to nemohlo byť také hrozné :). Rozhodnutie či sa vrátiš nechám na teba mne by nevadilo ani keby si mala 2 blogy zamerané na 2 rozdielne veci :3 predsa len jedna téma vkuse už človeka omrzí :).

2 adís adís | E-mail | Web | 14. dubna 2016 v 14:59 | Reagovat

[1]: moc děkuji, Ely! :33 potěšilo mě to! :'))
některé články ale opravdu stály za zabití, :D
2 blogy.. hm, to není špatné. Mám ale pocit, že témata by byla stejná, což je asi zbytečné.. >.>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama