Nový design & další výkecy.

24. července 2016 v 23:18 | adís |  blog
Woaah~
kdy bylo naposledy, kdy jsem se takhle nechala unášet slovy? Hmm, před hoodně dlouhou dobou. Za chvíli má blog druhé narozeniny a já vůbec nevím, co mám udělat. Nějakou soutěž? Hru? Povídku? Jednovku na přání? Grafiku? Já nevím, jsem úplně zoufalá. Projíždím tunu blogů, které připravují nějaké balíčky, každý dostane nějaké číslo a admin si jedno číslo vygeneruje a číslo, co zvítězí, dostává grafiku na přání. Zaujalo mě to, jak adminka všechny navnadila na tuto hru. Ale na hry mě tady neužije - ani ta pitomá aktivita přes prázdniny, kdy sedím doma, čučím do notebooku, koukám na anime, seriály a nově vydané knihy, tu nějak nezáří. Jen se mění designy jako ponožky. xD


Něco k tomu výročí. Samozřejmě už mám předepsaný článek, ale vůbec mě nenapadá, co tam mám napsat. V minulém "narozeninovém" jsem vypsala všechny blogy historie, které jsem navštěvovala a vyjádřla k nim své pocity. Nu, však článek si přečtěte tady.
Že bych napsala o nejnovějších blogech? chm.. Nee, těch je tuna.

Na Wattpadu jsem od 3. března 2015, což je skoro rok a půl. A můj profil dosáhlo 100 sledovatelů. Wow. Děkuji všem moc! Nu, a začínám psát historický příběh, i s trochou fantasy.


Ano, čtete správně, vytvořila jsem FB stránku, jež má sloužit pro propagaci blogu a samo i Wattpadu a příběhů. Pokud chcete, navštivte, poked nechcete, kašlete na to. xD

Historický fanatik, num.
Od zhlédntí anime Fate/Zero se ze mně stává historik. Hahah. Nebo je to možná i od doby, kdy jsem přečetla Percyho Jacksona...
Ne. Hlavní hrdinkou dalo by se říct, je Saber, jakožto Arturie Pentagron, čili Král Artuš v ženské verzi. A ním jsem se začala zajímat a studovat do historie Svatého Grálu, který on a jeho rytíři chtěli získat. Ale nejoblíbenější postavou je u mě Merlin. Dopr- kýnka dobového, to je takovej záporák - nezáporák. Prostě úžasný čaroděj a "věštec".
"Co se má stát, to se také stane." - Jeho mluva a mé oblíbené motto.
Sir Lancelot mi byl nesympatický. Zradil Artuše, svého přítele, kvůli lásce k Artušově milence (mám dojem) a tím vrhly na ně spory.
S králem Artušem jsem viděla film z roku z roku 2004, přečetla knihu Král Artuš a Svatý Grál, získala nějaké podrobnosti z anime Fate/Zero a stále čtu Artušovské legendy.

Jenže nezabývala jsem se jen Artušem, nýbrž i Gilgamešem, který taky ztvárnil postavu ve Fate/Zero. A to byla sakra dokonalá postava.
Z knihovny jsem si půjčila 500 - ti stránkovou knihu Gilgameš a četla. Opravdu dobře napsané. O tom Enkuidovi to bylo velice zajímavé, žil vlastně jako divoký muž, se lvy. A v anime měl Gilgameš lvy na svém klíně.
Sice se mi tam nelíbil ten slash, i když si měl Gilgameš vzít kněžnu Šamchat, ale ne všechno musí být romantické jako romantiku, kterou známe mezi dívkou a chlapcem. Opravdu úžasná kniha.

Taky si chci pozjišťovat a nastudovat oba dva Lancery, Castera (Modrovous) z první série a Archera ze série druhé, což je Fate/Stay Night. Možná i také o Alexandru Velikém jako Riderovi a Casterovu vyvolenou Johanku z Arku, kterou jsme přeskočili v dějepise u rozporů Francie. Škoda. Viděl někdo to anime, nebo jsem zase sama?

Seriálový fanatik, hum.
Říkejte si, co chcete. Ale já mám to dětinský období, které se mi ale vůbec nelíbí. Nedávno, asi v pondělí, jsem proseděla celej den u notebooku a sledovala seriál na Youtube Miraculous: Ladybug & Cat Noir. Je to dobrá blbost, ale já si to musela zhlédnout kvůli fanfikcím na Wattpadu, obzvlášť od mé oblíbené autorky, která také jednu napsala. A která je jedna z gramatického a dějového hlediska nejlepší. Jinak vše, co jsem četla, je se smajlíkama v textu, ve střídavém pohledu snad třikrát po sobě v jedné kapitole a čeština naprosto hrozná a děj? Žádný.

Taky jsem se chtěla dívat ani animák ještě vysílaný z Jetixu, a to je Král dinosaurů. Chtěla jsem si připomenout dětství, kdy jsem tajně zapínala televizi právě kvůli tomuto kolem desáté večer. Tehdy se mi to strašně líbilo, byl jsem do toho jistý blázen a také totální fanatik do dinosaurů. To mě mohlo být kolem sedmi - osmi let. Dělala jsem ty dinosauří skřeky a hrála si na Tyranosaura Rexe. Nechci si to ani představovat, jak komicky jsem musela vypadat.
Nakonec jsem to ukončila na YT u prvního dílu, protože jsem zjistila, že kresba je naprosto strašná a dabing ještě hrozivější. Ale tehdy to mělo něco do sebe, že. Jako ti dinouši graficky dobře spořádaní, ale náhle jsem si začala vzpomínat, jak to dopadne, takže jsem to skončila.

Prozkoumala jsem seznam seriálů na Jetixu a chtěla se podívat na Monster Warriors. Ten název mi něco šíleně připomínal, ale já si za boha nemohla vzpomenout. Projížděla jsem různé weby a nikde to nebylo online. Když jsem četla na ČSFD komentáře, zjistila jsem, že úplně všem se to nelíbí a dávali za pravdu, že když byli malí, milovali to. Takže alespoň jednu hvězdičku seriál dostal. Ovšem ani obrázky mi nic neříkaly. a tak jsem to vzdala.

Power Rangers - moje mládí. Akorát to vidím jako film, nikoliv jako seriál. Na film se chystám v nejbližší době kouknout, protože se mi tam líbil jeden klučina (pokud si vzpomínám) a jeho brava motorky a obleku. Prostě ujetá fanynka.

Dále jsem na začátku prázdnin stihla zhlédnout seriál Shadowhunters podle knižní předlohy od Cassandy Clare. Musím uznat, že je to velice hustý příběh, dějová linie, schopnosti a tak dále. Ale více mě zaujal film, který jsem viděla dva týdny před seriálem. Prostě Jase a Clary ve filmu jsou velice slušně vybraní herci (hlavně Jase, ah). Dokonale se k sobě hodí.
Ale seriálový? Omlouvám se, ale v životě jsem takové amatéry neviděla. Jasea bych ještě možná brala, ale byl celkem nezvyk vidět ho bez těch krásných dlouhých vlasů a smrtelného pohledu.
Ale Clary? Panebože, myslela jsem, že v tu chvíli odpadnu. Vlasy mi připadaly jako paruka, znaky na rukou a krku naprosto vidět, že jsou pouze nakreslené. Ve filmu byly teda promakanější. No Clary mě prostě totálně dostala, htěla jsem to kvůli ní zabalit, ale děj byl chytlavý, takže jsem to do tří dní zkoukla bez problémů. Taky to mělo pár dílů, ale můžeme se těšit na druhou řadu.
Zatímco ostatní postavy. Isabelu bych také brala, narozdíl od filmové byla dost propracovaná a myslím, že i dost podobná knižní předloze. Ve filmu byla Isabele taková... chladná, nic moc.
Alek byl taky super, hlavně pěkný a skvěle procítěný. Ve filmu byl jako on ten divný, ale byl v pohodě. Hlavně jsem zjistila, že ten, co ho hraje v seriálu, tak je jako herec bratr od Alexandry Daddario nebo-li Annabeth Chase z filmového Percyho Jacksona. Matthew Daddario. Jediné jméno herce, které si pamatuji.
I'M FAN OD MALEC!
Další postavy si moc nepamatuji a nemám k nim výčitky, které bych si zapamatovala. Jen to, že Hodge je pěknej blbeček, ale nebudu spoilerovat.

Mezi seriály se počítá i anime, takže jdu na to.

Nanatsu no Taizai - Všechny díly úspešně stažené v počíatči a jsem na to pyšná. To anime je naprosto boží. Zase rytíři, zase historie, humor, Smrtelné Hříchy (studuji) a fantasy. Lidi, to anime je nehorázně boží. Hlavně Meliodas, to ej takovej úchyl. xD A Ban je mou duševní nákazou, taky dobrej beran, ale jeho charakter a schopnost a ta láska k E... E? Elaine? Úplně bombové anime. A ty fighty, shia, to byla brutalita (aslespoň pro mě, já se vžívala). King. Bože, to je takovej tupec, ale dost silnej. Nechápu, proč se neustále měnil, ale když uviděl Hadí Hřích Dianu - to mě umrtvilo. Diana byla taky dobrá, hlavně ten milostnej trojúhleníček: Diana, milující Meliodase, Meliodas nejspíše Elizabeth a King Dianu. Humoru tam bylo dost, to je na tom taky super. A stojí také za prohřešeki Hawk - to prase je prostě dokonalé. Kdo neviděl mluvící šunku, ať se na to anime vrhne. On je boží, chroch.
Ale k tomu nejdůležitějšímu; ukázal se tam Král Artuš a Merlin (jako ženská)! Takže úplně happy a momentálně cestují na Kmaelot (yataaaa!), takže se na druhou sérii nehorázně těším. Protože Artuš, Merlin, Kamelot, Excalibur, a vše, aaah. Jen škoda, že Artuše neudělali silnějším.

Bungou Stray Dogs - Ještě ve školním roce jsem se koukla mám pocit na první díl a pak jsem dala přednost anime Magi druhé sérii (again) a dál na to nebrala žádné mezery. Ale pak jsem u babičky onemocněla a říkala si, na co se kouknu. A dodívala se za jeden den, taky to má 12 dílů. Ty kokso, to byl husté. Ten Dazai! "Nikdo neuhodne mou předchozí práci. Kdo jej uhodne, dostane odměnu v podobě yenů/peněz."
Dazai má suprovou schopnost a to elimitovat schopnosti jinejch, což se mi zdá docela hard. Ale ten chlap i s jeho parťákem jsou dobrá dvojka. Hlavně, když chce Dazai spáchat sebevraždu s krásnou dívkou, kterou ještě nenašel. xD Konečný fight, což je ten dark mafián vs hlavní hrdina (nedokáže si vzpomenout ani na jedno jméno xD) to bylo něco. Grafika skvělá a ten způsob myšlení - bomba. Anime doporučuji.

Bleach - Jsem u 33. dílu a pomocí MEGA stahuji přes Shirai další počet dílů a ukládám. Kresba je někdy otravná, ale co chceme. Já chci děj a dobré boje a to všechno. Nu, jsem zvědavá, jak dám tu sadu 400 dílů, ale mě to chytne. Vysvobodí Rukiu a bede cajk. Nevím, co budou dělat dalších tři sta padesát dílů, ale snad to bude dobré. :D

Nic jiného jsem zatím nezkoukla. Ale mám v plánu REIGN, jež jsem viděla v televizi a hraje tam má oblíbená herečka Adelaine Kane, která hrála v seriálu Teen Wolf jako Coru Hale, a hraje v Království jako královnu Mary Stuart.
Již po třetí a snad naposledy i Game of Trones, který mě prostě nezaujal, ale všechny "historické" seriály chci zkouknout.

NOVÝ DESIGN, NYAA.
Super, ne? Sice tu ten s Ao no Exorcist nevydržel moc dlouho, ale chytla mě ta odporná nálada, kdy se všechno musí měnit. A taky i design, žee.
Ale přímně se mi líbí. Ty neonkové barvičky, chrm. Teda, trvalo mi, než jsem našla nějakého toho hotmana, ale nakonec se na mě usmál tento a popotáhl z cigarety. No není dokonalý?
Musím nějak doladit menu a bude všechno oka. Jak se vám líbí? ^^
Nastaven: včera, tedy 23.7.2016

-*-

Oke, snad jsem se vypsala. Fuu, zatím to jde jen o seriálech, anime, narozeninách, designu, Wattpadu a Facebooku. Hm, odporný no.
Zatím se mějte, kay!~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | 25. července 2016 v 11:13 | Reagovat

Asi bych měla zkusit Shadowhunters :D Jseš už 3. člověk, co o tom mluví, ale nejdřív bych měla dokoukat OUAT a Sherlocka :3 Jak já jsem na něm závislá xD
Anime, no, popravdě se už vůbec na anime nedívám. Okay, ukamenujte mě, ale prostě se nemůžu už dostat do takové anime nálady. Nevím, dávám víc přednost seriálům. Mimochodem, velice doporučuji Sherlocka :D Já vím, jsem hrozná :'D
Jo, filmový Lovci byli lepší. Tamta Clary i Jace byli podle mě lepší, ale ještě jsem neviděla seriál, tak bych neměla soudit.

Btw, připomněla si mi, že bych se konečně měla dokopat k PJ xD

2 Gabriella Gabriella | Web | 25. července 2016 v 11:34 | Reagovat

Hh pěkně dlouhý výkec článek *w*
Gratuluju k narozeninám blogu a k sledujícím na wattpadu!! :D zasloužíš si je. Jsem zvědavá jak dlouho ti dess vydrží :3

3 Saky Saky | E-mail | Web | 27. července 2016 v 10:57 | Reagovat

Ten design je úplne skvelý, neskutočne ma nadchol! :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama