Letní challenge s hrdiny z Boku no Hero Academia, | ❝Hrdinové u moře❞.

30. června 2017 v 13:02 | adís |  blog
nyuu, mí milí! ~
Léto je tady a čímž pro některé i prázdniny!
Rozhodně se ale nepočítám mezi většinu populace, která je štěstím bez sebe jako blecha a má už tři měsíce zpátky do puntíku naplánovano, co bude dělat. Já... vlastně nemám nic. Budu sedět, čučet a psát a kreslit. xD
Okeee a když už tu máme ty prázdniny, vymyslela jsem si tuto výzvu. Aneb PLUS ULTRA mi jaksi vlezl na mozek. Jsou tu nějaké duše, jenž to budou číst?! x3Tak jo, léto nám je v patách, chcípáme z totálního pařáku, sténáme nad spálenými rameny (ehm, ehm), všude zmrzliny, led, bazén...
No.
Dost tlachání a jdeme na to.

Ve skutečnosti jsem nic takového neměla v plánu dělat, protože po aktivitě by slehla zem přesně jako by začala. Nu, což, budu doufat v to, že se najde nějaký zbloudilý čtenář či budoucí duše, jenž zapátrá do archivu tohoto bludiště. Jediní, kteří udržují toto místo místem existence jsou ti cizinci, kteří cpou své spamovací komentáře pod každý druhý článek z roku 2015, což naprosto nechápu, ale budu tajně doufat, že se to vyřeší.

Takže o co jde? Jak jste si mohli povšimnout, blogem vane vánek s příchutí anime Boku no Hero Academia, do něhož jsem hotový blázen. A jak je u mne poslední dobou zvykem, není možné, abych na to nic nenapsala, že jo. A tak jsme si usmysleli challenge (vlastně ani nemám tucha, proč jsem to pojmenovala challenge - to bylo vlastně první, co mě napadlo).

Takže... už bych mohla konečně vysvětlit, o co go.
Jedná se o letní výzvu, která bude trvat od 1. července do 31. července. Jde o to, abych každý den vydala nějakou kapitolku, která souvisí s letním obdobím (jelikož je to léto, že), ve které se budou vyskytovat jen a pouze postavy z Boku no Hero Academia. Takže je to teoreticky fanfikce.

Bude to tedy mít 31 částí. Každý den zde bude nějaká ta část, která bude mít spojitost s ostatními kapitolami.
Bude též dosti možné, že nějaký ten den nevydám žádnou část - takže další den mohu vydat klidně i dvě, abych dohnala skóre.

Opravdu netuším, jak by to mělo být popořadě, takže vám sem rozpis dílků zřejmě nedám. V hlavě nějaké to dějiště mám, ale nechám to jako překvapení.
Díly budou jakkoliv dlouhé, v každém zřejmě z pohledu jiné postavy.


název: Hrdinové u moře
povídkový soubor: Letní challenge s hrdiny z Boku no Hero Academia
žánr: humor, romantika, moře, léto, zábava, zážitky, problémy, super schopnosti, fantasy, akční, AU
kapitoly: asi 31
fanfikce na anime: Boku no Hero Academia (My Hero Academia)
na pár/ship: Uraraka/Midoriya, Kaminari/Jirou, Shoto/Momo, Tetsutetsu/Kendo, Tokoyami/Asui, Bakugou/Ashido, Ojiro/Hagakure, a další.

obsah: Ve škole, v absolutním pařáku a v místnosti, kde každý toužil po chladné sprše, jim bylo oznámeno něco, co v žádném případě nečekali.
Známá třída 1-A si balí svých pět švestek a se svým autobusem jedou do ráje; k moři. Tam se setkávají s dušemi, které tam vůbec neočekávali a najdou se tam i dny, kdy nemusí bok po boku bojovat proti padouchů, ale bok po boku ležet na pláži a zjišťovat věci, o nichž neměli ani tucha... Kdo ví.

věnování: všem budoucím, jenž to budou číst a snad si to užijí jako já.

můžete číst: zde/na Wattpadu

bonus na konec:

STARÝ ÚVODNÍ OBRÁZEK (2017):

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama